Projektowanie i Zakładanie Ogrodów - Agro Ogród Kraków

ramka ogrodowa

Etesia - urządzenia ogrodnicze Kraków

Renomowany Producent Profesjonalnych Kosiarek

ETESIA została założona przez grupę z ponad 50 letnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji maszyn i urządzeń ogrodniczych. Firma może się poszczycić jedną z najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie fabryk posiadającą certyfikat ISO 9001 co zapewnić ma najwyższy standard i jakość produktów. ETESIA zajmuje czołowe miejsce pośród liderów runku profesjonalnych urządzeń do utrzymania zieleni i z sukcesem eksportuje swoje produkty do ponad 30 krajów świata ( Europy, Ameryki Południowej, Afryki, Zjednoczonych Emiratów Arabskich ...). Polityka rozwoju firmy Etesia gwarantuje, że wszystkie jej produkty posiadają najwyższą jakość i spełniają najnowsze, rygorystyczne normy EC.

Profesjonalny sprzęt do pielęgnacji terenów zieleni to specjalność Firmy ETESIA

ETESIA, projektuje, produkuje i sprzedaje maszyny do pielęgnacji terenów zieleni, przeznaczone zarówno dla profesjonalistów (ogrodników, projektantów, firm komunalnych....) jak i osób prywatnych. Polityka firmy ETESIA szła zawsze w kierunku rozwoju technologicznego maszyn o wysokiej wydajności pracy, ergonomii czy bezawaryjności.

ETESIA kładzie nacisk na innowacje techniczne, o czym świadczy wyprodukowanie pierwszej profesjonalnej, samojezdnej kosiarki Hydro 124, która kosi i zbiera pokos bezpośrednio do kosza z pominięciem kanału wyrzutowego (konstrukcja bez osi tylnej) i opróżnia kosz na wysokości (rozwiązanie opatentowane). Kosiarka Hydro 124D to urządzenie z wyjątkową wydajnością: 19 000 m²/h. ETESIA produkuje również kosiarki-karczownice Attila przeznaczone do pracy na zboczach o dużym nachyleniu i w bardzo trudnym terenie gdzie występują kamienie i drzewa samosiejki.

Wypróbowane i przetestowane przez profesjonalistów

Wyjątkowe osiągi i unikalne rozwiązania techniczne produktów firmy ETESIA są efektem wieloletnich badań i szybkiego rozwoju. Reputacja, jaką cieszą się maszyny firmy ETESIA dzięki ich wydajności, jakości i niezawodności powoduje, że są cenione przez użytkowników na całym świecie.

Specjalistyczne wsparcie

Produkty firmy ETESIA są z powodzeniem sprzedawane w ponad 30 krajach świata poprzez profesjonalną sieć dealerską. Przedstawiciele firmy Etesia zapewniają także serwis, części zamienne oraz pokazy na życzenie klienta.

Zobaczyć znaczy Uwierzyć !

Najlepszą metodą sprawdzenia i poznania kosiarek firmy ETESIA jest przetestowanie ich samodzielnie. Żeby zamówić darmowy pokaz skontaktuj się z nami!

Zobacz także: www.etesia.com

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Projektowanie i zakładanie ogrodów
PHU "Agro-Ogród" Andrzej Kliczewski
ul.Grażyny 11/28 31-217 Kraków
tel.kom 506 193 054
e-mail: biuro@agroogrod.net.pl

Dane kontaktowe

Galeria zdjęć: Maszyny ogrodnicze Etesia


Projektowanie i zakładanie ogrodów w Krakowie - Agro - Ogród:
Strona główna |   O firmie |   Oferta |   Realizacje |   Referencje |   Partnerzy |   Kontakt

Narzędzia ogrodnicze Etesia Prowadzimy sprzedaż kosiarek i profesjonalnych urządzeń ogrodniczych do pielęgnacji trawników marki ETESIA