Projektowanie i Zakładanie Ogrodów - Agro Ogród Kraków

ramka ogrodowa
Projektowanie i zakładanie ogrodów

Projektowanie i zakładanie ogrodów - realizacje

Założenie zieleni przy budynku mieszkalnym

W ramach naszych usług, przy budynku mieszkalnym, wykonaliśmy projekt, założyliśmy trawniki oraz kompleksowo zajęliśmy się pielęgnacją zieleni.

więcej»

Ogród przy domu jednorodzinnym w Krakowie

Przy krakowskim domu jednorodzinnym kompleksowo wykonaliśmy min. projekt i założenie ogrodu na pow. 5 arów a także zbudowaliśmy ogrodzenie, mur oporowy i pojazd z kostki brukowej.

więcej»

Zagospodarowanie zieleni

W ramach zagospodarowania zieleni przy kompleksie mieszkalno- usługowym w Krakowie wykonaliśmy projekt oraz założyliśmy zieleń na powierzchnii 15 arów. Natępnie wykonaliśmy kompleksowe prace ziemne oraz nasadziliśmy drzewa i krzewy. 

więcej»

Zagospodarowanie zieleni przy kompleksie biurowym w Krakowie

W Krakowie, przy kompleksie biurowym, na powierzchnii 15 ar zagospodarowaliśmy zieleń...

więcej»

Green - nowy trawnik przy kompleksie biurowym w Krakowie

Miło nam się pochwalić założeniem nowego trawnika przy kompleksie biurowym w Krakowie. Całość prac została wykonana w 2012r.

więcej»

Ogród w Grajowie - agrowłóknina, pielęgnacja drzew, formowanie krzewów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolejną realizacją. W 2012 roku zaopiekowaliśmy się ogrodem w Grajowie. Na zdjęciach poniżej możecie Państwo zobaczyć efekty naszej pracy.

więcej»

Ogród w Kocmyrzowie 2008r.

Na powierzchni 20 arów zaprojektowaliśmy i założyliśmy ogród przydomowy. W zakresie naszych prac min. wykonaliśmy niezbędne prace ziemne, założyliśmy trawniki a całość wykończona drzewami, krzewami, pnączami...

więcej»

Ogród w Bolechowicach 2011

Na powierzchni 25 ar zaprojektowaliśmy i założyliśmy ogród w Bolechowicach. Do naszych zadań należało min.: przygotowanie terenu, prace ziemne, posadzenie drzew, krzewów, pnączy a także aranżacja przestrzeni ogrodowej, wykonanie ścieżek kamiennych...

więcej»

Projekt i założenie ogrodu w Szczyglicach

W Szczyglicach k. Krakowa zaprojektowaliśmy i założyliśmy ogród na działce o łącznej powierzchni 10 ar. W ramach naszych usług kompleksowo...

więcej»

Kompleksowa rekultywacja trawnika w Zesłwicach

W ramach usług związanych z zakładaniem i rekultywacją trawników została nam powierzona Kompleksowa rekultywacja trawnika w Zesłwicach. 

więcej»


Projektowanie i zakładanie ogrodów w Krakowie - Agro - Ogród:
Strona główna |   O firmie |   Oferta |   Realizacje |   Referencje |   Partnerzy |   Kontakt

Narzędzia ogrodnicze Etesia Prowadzimy sprzedaż kosiarek i profesjonalnych urządzeń ogrodniczych do pielęgnacji trawników marki ETESIA